Filtrowentylacja to Polska firma, mającą na celu, zminimalizowanie zanieczyszczeń środowiska u źródła ich powstawania. Oferujemy klientom najnowocześniejsze rozwiązania dotyczące poprawy jakości powietrza w zakładach. Nasze urządzenia cechuje sprawdzona konstrukcja wyciągów spalin oraz oczyszczaczy powietrza. Doświadczony zespół konstruktorów dostosowuje nasze produkty do potrzeb naszych klientów przy zachowaniu jak najlepszego stosunku ceny do jakości. Przykładamy dużą wagę do jakości oraz innowacyjności naszych produktów.

Rozwiązania pod klucz

Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego też traktowany jest przez nas w sposób indywidualny. Wychodząc na przeciw, jesteśmy w stanie dostosować nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Końcowym celem jest zadowolenie naszych partnerów, dając im poprawę jakości powietrza, zwiększamy komfort oraz możliwości pracy w zakładzie, który wykorzystuje nasze urządzenia. W tym celu współpracujemy z klientem w zakresie projektowania sposobu wychwytywania, przenoszenia i gromadzenia pyłu co sprawia, że nasze rozwiązania są zawsze dostosowywane do indywidualnych preferencji.

Polskie, wysokojakościowe produkty

Stawiamy na Polski produkt wysokiej jakości. Wybieramy sprawdzonych niezawodnych dostawców i kontrolujemy każdy etap naszego procesu produkcji, aby zapewnić, najwyższą jakość naszych produktów. Nasze produkty przed dostarczeniem do klienta, testowane pod kontem poprawności działań.

Niskokosztowe utrzymanie filtrowentylacji

Kluczową kwestią jest koszt kompleksowej eksploatacji urządzenia. Dlatego rozwiązania, jakie stosujemy, są wypracowane przez nas i naszych klientów. Nowoczesna i przemyślana technologicznie budowa maszyny sprawia, że serwis przebiega sprawnie a łatwy dostęp do urządzeń sterujących jak również pojedynczych elementów pozwala na szybką i nieskomplikowaną wymianę.

Adaptacyjne rozwiązania

Filltrowentylacja jest Polską firmą, która posiada innowacyjny zespół, który idzie z duchem przedsiębiorczości. Dzięki takiemu nastawieniu
w szybki sposób dostosowujemy się do wszelkich wyzwań powierzonych nam przez klienta.